ricca

Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądasz 10 wpisów - 1 do 10 (z 10 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • w odpowiedzi na: co mówią kwiaty? #17433
  ricca
  Participant

  Faktycznie nie zawsze zwracamy uwagę na mowę kwiatów, a moim zdaniem warto się im bliżej przyjrzeć. Przy czym szukając ciekawych inspiracji nie tylko w zakresie wyboru fajnego i niebanalnego bukietu, ale ogólnie organizacji ślubu i wesele, na pewno warto odwiedzić Udane Wesele .
  Znajdziemy tam bowiem istną kopalnię ciekawych pomysłów.

  w odpowiedzi na: Atrakcje weselne… #17377
  ricca
  Participant

  Słuchajcie, a co z atrakcjami weselnymi dla samej Młodej Pary. Zwykle myśli ona o wszystkich weselnikach, a dla nich samych zostaje podróż poślubna. Dlatego myślę sobie, że fajnie byłoby tutaj zdecydować się na taką opcję jak chociażby sesja zakochanych , aby mieli coś takiego stricte tylko dla siebie:).

  w odpowiedzi na: Jak dekorujecie stół weselny? #17375
  ricca
  Participant

  Dokładnie:) Przy czym skoro już mówimy o kwestiach związanych z organizacją, co sądzicie o takiej opcji jak
  ślub w Toskanii? Miejscu temu na pewno nie można odmówić romantyzmu, a co więcej na pewno nasi goście będą bardzo zaskoczeni niesamowitym romantyzmem i ogólnym urokiem tego zakątka

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 years, 9 months temu przez magda.
  w odpowiedzi na: Sesja plenerowa #17373
  ricca
  Participant

  Sesja plenerowa to na pewno genialny pomysł. Przy czym skoro już mówimy o kwestiach związanych z organizacją, co sądzicie o takiej opcji jak ślub i wesele w Toskamnii ? Miejscu temu na pewno nie można odmówić romantyzmu, a co więcej na pewno nasi goście będą bardzo zaskoczeni niesamowitym romantyzmem i ogólnym urokiem tego zakątka.

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 years temu przez ricca.
  w odpowiedzi na: Sala weselna na 250 osób? #17359
  ricca
  Participant

  Tak sobie myślę, że jednak w większych miastach znalezienie sali weselnej na taką ilość osób nie powinno być większym problemem. Zastanawiam się jednak, co powiedzielibyście na taką odrobinę szaleństwa jak wesele we Włoszech? Powiem Wam szczerze, że sama swego czasu marzyłam o takim właśnie zagranicznym weselu i jednak troszeczkę żałuję, że do niego nie doszło:).

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 years, 1 month temu przez magda.
  w odpowiedzi na: Czy wypada zapraszać gości bez dzieci? #17121
  ricca
  Participant

  Powiem szczerze, że temat ten jest dość kontrowersyjny. Z jednej strony troszkę nie wypada, z drugiej natomiast jednak spora ilość maluchów może skutecznie roznieść przyjęcie weselne, dlatego też myślę sobie, że z propozycji dobrze byłoby wybrać takie miejsca, w których znajdziemy kąciki dla najmłodszych i wszyscy będą zadowoleni:).

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 years, 1 month temu przez magda.
  w odpowiedzi na: Jaki macie pierścionek zaręczynowy? #17094
  ricca
  Participant

  Dzisiaj jeżeli chodzi o piękne pierścionki zaręczynowe, wybór mamy naprawdę ogromny. Niemniej jednak gdybym miała sama coś wybrać, postawiłabym na ofertę Diamond Sky
  Znajdziemy tam bowiem biżuterię wykonaną z przeróżnych metali, w tym platyny i urzekającego, czarnego złota i muszę przyznać, że prezentuje się ona niesamowicie, a co więcej jest ślicznie wykonana.

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 years, 1 month temu przez magda.
  w odpowiedzi na: Sala weselna… #16269
  ricca
  Participant

  Niestety nie znam kompletnie tego miejsca. Uważam natomiast, że organizując wesele nie możemy zapominać poza oczywiście kluczowymi sprawami organizacyjnymi typu wynajęcie sali, także o detalach takich jak
  numery na stoły . Tak naprawdę bowiem ułatwią one całą logistykę przyjęcia weselnego, bo nie ma gorszej sytuacji, niż ta, gdy goście siadają przy stołach na zasadzie „gdzie kto chce”. Wprowadza to niepotrzebne zamieszanie. Na Papier i Tusz znajdziemy wiele ciekawych propozycji takiego „oznakowania” i jestem pewna, że każdy wybierze tam coś odpowiedniego dla siebie.

  w odpowiedzi na: Atrakcje weselne… #16267
  ricca
  Participant

  :))

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 5 years, 2 months temu przez ricca.
  w odpowiedzi na: Atrakcje weselne… #16251
  ricca
  Participant

  Atrakcje weselne oczywiście są bardzo dobrym pomysłem, jednakże nie możemy zapominać także o podstawowych kwestiach, jak wynajęcie dobrego fotografa. Moim zdaniem przepiękne zdjęcia robi Pan Kamil Koziński https://www.kozinski-foto.pl/zdjecia-weselne-palac-mortegi-wesele .
  Mają one w sobie coś magicznego, a jednocześnie są naturalne. Jestem pewna, że takie fotografie będą wspaniałą pamiątką :).

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 5 years, 3 months temu przez ricca.
Przeglądasz 10 wpisów - 1 do 10 (z 10 w sumie)