Zasady Speed Dating

  1. Kilkanaście samotnych kobiet i mężczyzn spotyka się w umówionym miejscu.
  2. Każdy uczestnik otrzymuje plakietkę ze swoim imieniem i numerem oraz kartę uczestnika. Wszelkie informacje na temat wypełniania kart zostaną udostępnione na miejscu.
  3. Uczestnicy otrzymują również kupon uprawniający do jednej darmowej rzeczy do 10 zł w barze (włączając alkohol).
  4. Następnie mężczyźni siadają naprzeciwko kobiet i rozpoczynają się szybkie randki. Każda randka trwa 5 minut. Jeśli spodoba nam się dana osoba należy jej numer wpisać w kartę. Będąc uczestnikiem speed dating masz możliwość wyboru nieograniczonej liczby osób.
  5. Po 5 minutach i ogłoszeniu minionego czasu przez organizatorów każdy mężczyzna przesiada się do następnej uczestniczki i tak do tej pory, aż każdy z każdym się zapozna. W trakcie randek, w połowie imprezy,  nastąpi 10-15 minutowa przerwa. Będzie można zakupić drinka, zapalić na spokojnie papierosa czy też skorzystać z toalety. Szybkie randki trwają, w zależności od ilości osób, ok. 1,5-2h. Potem inicjatywa należy do Ciebie.
  6. Po zakończeniu Speed Dating karty zostaną zebrane. Wszelkie dane zostaną sprawdzone i zliczone. Następnie organizatorzy przekażą w przeciągu dwóch dni dane uczestników (w tym numer telefonu) osobom, które wzajemnie siebie wybrały i zaznaczyły w kartach. Wyniki speed dating zawierają również adnotację o tym jak wiele osób wybrało Nas ogółem (podana zostaje jedynie łączna liczba bez danych osobowych). Każda osoba otrzymuje informację o wynikach, bez względu na to czy padł wybór wzajemny.

Pamiętaj, że aż 40% uczestników wybiera siebie nawzajem.

Idea ta służy przede wszystkim wyciągnięciu ludzi sprzed komputerów. Spotykasz się twarzą w twarz z realnymi ludźmi. W 5 minut nie da się kogoś poznać, ale z pewnością można stwierdzić, że ten ktoś ma przyjemny głos, uroczo sie śmieje i tak jak Ty zamówił piwo z colą.

Jeżeli nie będziesz mieć ochoty na kontynuowanie znajomości, inni uczestnicy nie otrzymają Twoich danych i nie ma możliwości, żeby Cię niepokoili.

Życzymy udanej zabawy!

[events_list scope=”month”]#_EVENTLINK już: #_EVENTDATES r.
o godzinie: #_24HSTARTTIME
TAK! CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ[/events_list]