Targi ślubne 2024

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję targów ślubnych w Białej Podlaskiej, która odbędzie się 14 kwietnia 2024 roku. Na zwiedzających czeka jak zwykle moc atrakcji, nowości, fantastyczne nagrody oraz miła atmosfera. Zapraszamy wszystkie przyszłe pary młode.

Czym jest Wielka Gala Ślubna?

To wydarzenie zrzeszające pod wspólnym dachem kilkudziesięciu wystawców oferujących przeróżne usługi ślubno-weselne, począwszy od sukni ślubnej aż po zaproszenia ślubne.

To właśnie tu jest szansa na podpatrzenie ciągle zmieniających się trendów ślubnych, wymianę pomysłów i wizji, na zapoznanie się z twórczością fotografów oraz filmowców czy na złożenie zamówień na korzystnych warunkach. To także szansa na udział w konkursie i wygranie cennych nagród ufundowanych przez wystawców.

Taka impreza daje zupełnie inne możliwości niż przeglądanie stron internetowych. Można na przykład skonfrontować katalogowe zdjęcie sukni ślubnej z rzeczywistością – zobaczyć jak leży ona na modelce, dotknąć materiału; spróbować tortu weselnego czy innych wypieków. Niewątpliwym plusem jest możliwość poznania i rozmowy z ludźmi, którym powierzycie organizację Waszego ślubu. Te wszystkie elementy są dla Was w jednym miejscu, co pozwala przede wszystkim na oszczędność czasu.


Data i miejsce

XXI Wielka Gala Ślubna odbędzie się 14 kwietnia 2024 roku
w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 w Białej Podlaskiej na ul. Sidorskiej 30.

Zapraszamy w godz. 11:00 – 17:00
Bilet wstępu dostępny przy wejściu na galę: 10 zł (dzieci pod opieką dorosłych wstęp wolny)

Dojazd: linia A, B, C, D, H, I

Wejście od strony Zofii Lasku.

Tak bawiliśmy się podczas ostatniej edycji targów  ślubnych – XX Wielka Gala Ślubna – zobacz relację

Zapraszamy!


Patronat medialny:

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz