Targi ślubne 2023

Serdecznie zapraszamy na długo oczekiwaną edycję targów ślubnych w Białej Podlaskiej 15 stycznia 2023 roku. Na zwiedzających czeka jak zwykle moc atrakcji, nowości, fantastyczne nagrody oraz miła atmosfera. Dołożymy wszelkich starań, aby gala była bezpieczna dla naszych gości.

Czym jest Wielka Gala Ślubna?

To wydarzenie zrzeszające pod wspólnym dachem kilkudziesięciu wystawców oferujących przeróżne usługi ślubno-weselne, począwszy od sukni ślubnej aż po zaproszenia ślubne.

To właśnie tu jest szansa na podpatrzenie ciągle zmieniających się trendów ślubnych, wymianę pomysłów i wizji, na zapoznanie się z twórczością fotografów oraz filmowców czy na złożenie zamówień na korzystnych warunkach. To także szansa na udział w konkursie i wygranie cennych nagród ufundowanych przez wystawców.

Taka impreza daje zupełnie inne możliwości niż przeglądanie stron internetowych. Można na przykład skonfrontować katalogowe zdjęcie sukni ślubnej z rzeczywistością – zobaczyć jak leży ona na modelce, dotknąć materiału; spróbować tortu weselnego czy innych wypieków. Niewątpliwym plusem jest możliwość poznania i rozmowy z ludźmi, którym powierzycie organizację Waszego ślubu. Te wszystkie elementy są dla Was w jednym miejscu, co pozwala przede wszystkim na oszczędność czasu.


Data i miejsce

XX Wielka Gala Ślubna odbędzie się 15 stycznia 2023 roku
w hali Zakładu Doskonalenia Zawodowego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Białej Podlaskiej na Al. Jana Pawła II 97

Zapraszamy w godz. 11:00 – 18:00
Bilet wstępu dostępny przy wejściu na galę: 10 zł (dzieci pod opieką dorosłych wstęp wolny)

Dojazd: linia B, G, T

Tak bawiliśmy się podczas ostatniej edycji targów  ślubnych – XIX Wielka Gala Ślubna – zobacz relację

Zapraszamy!


Patronat medialny:

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz