Prezenty dla gości weselnych – pierniki

Prezenty dla gości weselnych z roku na rok są coraz ciekawsze i bardziej zindywidualizowane. Pomysłów i kreatywności ani parom młodym, ani trendsetterom ślubnym nie brakuje. I dobrze! Ślub i wesele to wyjątkowy dzień w życiu i każdy element powinien być spójny z całą koncepcją przyjęcia weselnego.

Ponieważ zima za pasem, a sezon letnich ślubów za nami, można pokusić się o zupełnie inny wymiar prezentów dla gości. Pachnące i nieodłącznie kojarzone z okresem świąt są pierniki. Od wieków wypiekane przez nasze prababki w prostych wzorach, od kilkunastu lat dzięki niebanalnym formom piernikowym zamieniają się w niebanalne cudeńka. Nie dość, że są smaczne to można je pięknie udekorować i przygotować w każdym stylu.

Prezenty dla gości weselnych – pierniki

Można zamówić same pierniki lub zrealizować gotowe zamówienie – wtedy Para Młoda otrzymuje piękne małe prezenciki z piernikami, owinięte celofanem, przewiązane wstążką z karteczką z imionami i dniem ślubu Pary Młodej. Tak przygotowane, wędrują na stoły weselne ciesząc najpierw oko, a potem podniebienie Gości Weselnych!

Sprawdź, co jeszcze może być pięknym podziękowaniem dla gości weselnych i rodziców?

Pierniki to też świetna forma dekoracji, również weselnej – można je powiesić na żyłce i zaaranżować ciekawą dekorację przy zimowych słodkich stołach. Pierniki w rękach wprawnej osoby mogą mieć każdy kształt i kolor!

Smacznego!

Pierniki dla gości Pierniki dla gości Pierniki w kształcie choinki Piernik serce Pierniki dla gości Piernik renifer Piernik ciasteczko Piernik domek

Tekst i wykonanie pierników: Ewa Sentysz, Laura Cupcakes
Zdjęcia i dekoracje wykonane przez: Mania Dekorowania

Źródło: abcslubu.pl
www.abcslubu.pl
www.facebook.com/abcslubu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *