Prezenty ślubne – oryginalne inspiracje na prezent

Z okazji zaślubin książę William, wnuk królowej Elżbiety II, i księżna Kate otrzymali, między innymi, białego rumaka z czeskiej stadniny Kladruby. Nie każdy ma szczęście uczestniczyć w ślubach arystokratów, a i nie wszystkich stać na taki gest. W Polsce prezenty ślubne są skromniejsze, co nie oznacza jednak, że ich wybór jest łatwy. Lepiej dobrze go przemyśleć i zdecydować się na coś, co na pewno ucieszy nowożeńców.

Jeśli Państwo Młodzi nie przygotowali wcześniej listy prezentów, która zwykle ułatwia rodzinie i znajomym wybór upominku, możemy zdecydować się na zakup sprzętu związanego z wyposażeniem domu lub wręczenie ciekawego prezentu niespodzianki.

Łóżko w prezencie ślubnym?

Sprzęt AGD nie jest może romantyczny, ale przyda się na nowej drodze życia. Ekspres do kawy, blender, robot kuchenny, frytkownica lub mop parowy będą dobrymi upominkami dla nowożeńców urządzających wspólny dom. Jeśli nowożeńcy lubią wspólnie gotować, a do tego cenią dobry styl, na pewno ucieszą się z urządzeń AGD o charakterystycznych liniach, na przykład nawiązujących do stylu retro, które będą stanowić wspaniałą dekorację kuchni lub łazienki. Przy zakupie sprzętu AGD warto pamiętać o zachowaniu paragonu.

prezent na ślub robot Kitchen Aid prezent na ślub robot Kitchen Aid Jeśli zdarzy się, że ktoś inny podaruje Młodym taki sam prezent, obdarowani będą mogli wymienić towar na inny, który im się spodoba. Niesłabnącą popularnością cieszą się komplety sztućców, widelczyki do ciasta, serwisy obiadowe, obrusy, elegancka pościel, zestawy kieliszków do szampana bądź piękne ręcznie zdobione kieliszki do białego lub czerwonego wina. Ciekawą alternatywą dla tradycyjnych prezentów są vouchery, dzięki którym Młoda Para sama będzie mogła wybrać swój prezent w określonym sklepie. Sprawdzonymi prezentami są także upominki związane z pasją Państwa Młodych, na przykład podróżami. Parze podróżników można podarować album na zdjęcia, aparat fotograficzny lub komplet walizek a miłośnikom sportu – praktyczny bagażnik na dach auta, w którym zmieszczą sprzęt narciarski lub namiot.

Prezent na ślub zastawa stołowa Prezenty na ślub - pościel pościel na prezent ślubnyCo najczęściej dajemy w prezencie zamiast kwiatów?

Ostatnio zapanowała także moda na nietypowe prezenty ślubne. Jeśli chcemy zaskoczyć nowożeńców, możemy podarować im weekend w SPA, masaż dla dwojga, lot balonem, kurs tańca dla par, kolację w znanym miejscu lub stylizowaną sesję fotograficzną. Taki prezent na pewno dostarczy Młodym wiele niezapomnianych przeżyć!

Warto również pamiętać o pięknym i oryginalnym zapakowaniu prezentu (https://www.westwing.pl/jak-zapakowac-prezent-slubny/). Ładne opakowanie to pół sukcesu! Dzięki ozdobnemu papierowi w ozdobne wzory, różnokolorowym wstążeczkom, do których przypięte będą baloniki z helem lub niezwykłej formie podania (na przykład „torty ręcznikowe”) nasz prezent wyróżni się i na długo zapadnie wszystkim w pamięć.

Sprawdź jak samemu zrobić kokardkę na prezenty

ręczniki na prezent ślubnyTekst i zdjęcia: Westwing.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *