XX Wielka Gala Ślubna 15 styczeń 2023 – relacja

15 stycznia 2023 roku w hali Zakładu Doskonalenia Zawodowego przy Alejach Jana Pawła II 97 w Białej Podlaskiej odbyła się jubileuszowa Wielka Gala Ślubna organizowana przez portal Ślub w Białej. Z ofertą ślubno-weselną począwszy od zaproszeń ślubnych, poprzez salony mody ślubnej i męskiej, fotografów, fotobudek różnego rodzaju, drink barów, samochodów weselnych, kosmetyczek, animacji dla najmłodszych, słodkich stołów, jubilerów, a skończywszy na salach weselnych mogło zapoznać się wiele par, które planują ślub i wesele w tym roku i najbliższych latach.

Dla odwiedzających główną atrakcją był pokaz mody ślubnej organizowany przez Salon Sukien Ślubnych La Novia.

Scenę udekorowała Decoratornia, nagłośnienie i prowadzenie zapewnił DJ Muzyczni Czarodzieje.

Patronami gali byli: TVP3 Lublin, portal Biała24 oraz Puls Miasta, tygodnik Słowo Podlasia oraz Podlasianin.

Dziękujemy mediom za publikacje materiałów promocyjnych, wystawcom za przygotowanie atrakcyjnych ofert oraz za przepiękne stoiska.

Dziękujemy odwiedzającym za spędzenie czasu z nami. Mam nadzieję, że skorzystaliście z tej gali jak najlepiej.

Zapraszamy do obejrzenia galerii, zdjęcia wykonała dla nas Justyna Kukawska

Podczas gali wyłoniliśmy zwycięzców konkursu na „Oprawę ślubu”. Dziękujemy uczestnikom za kreatywne i zabawne zdania będące odpowiedzią na pytanie: Dlaczego to Wy zasługujecie na nagrodę główną?

Nagrodę główną wygrała para Ewelina Zradzińska oraz Rafał Korpysz za odpowiedź: „Dlatego, że nie ma takiej drugiej Panny Młodej, która zlitowała się i „zarezerwowała” sobie takiego męża, aby nie zmarnował życia innej”.

Wygrana para będzie mogła skorzystać z nagród rzeczowych oraz usług sponsorowanych przez naszych wystawców czyli: rabatu na suknię ślubną 1000 zł od Salonu Sukien La Novia, kompleksowej organizacji ślubu i wesela z koordynacją od A do Z od Kate Events, przejazdu autem ślubnym od Taxi Podlasie, sesji poślubnej plenerowej od Wspomnienia w kadrze, koszuli męskiej od Master Męski, kriolipoliza od Studio Odnowa, darmowych lekcji tańca od Amigo Dance Agieszka Juszczyk, stylizacji męskiej: włosy plus broda oraz upięcia ślubnego panny młodej od Fryzone &Barber Shop, 20% rabatu na organizację słodkiego stołu od One Sweet day.

Nagrodę za drugie miejsce otrzymała para Agnieszka Panasiuk oraz Jakub Mazuruk.Odpowiedź tej pary na finałowe pytanie brzmiała: „Ponieważ marzę o tym aby popełnić małżeństwo”.

Za drugie miejsce para otrzymała pakiet wartościowych nagród m.in. koordynacja ślubu i wesela od Kate Events, pedicure hybrydowy od Gabinet Kosmetyczny Małgorzata Szostakiewicz, rabat 500 zł na suknię ślubną od Salonu Sukien La Novia, makijaż hybrydowy od Spa Studio, elektrolipoliza od Studio Odnowa.

Trzecie miejsce wywalczyła para Monika Szwaj oraz Marcin Marczuk z odpowiedzią „Ślub jest dla nas największym spełnieniem marzeń, dzięki nagrodzie będziemy mogli poczuć się wyjątkowo niczym jak w bajce. Przepłaciliśmy i tak już za obrączki…”

Nagroda za trzecie miejsce zawierała: koordynacja ślubu i wesela od Kate Events, rabat 500 zł na suknię ślubną od Salonu La Novia, depilacja laserowa od Spa Studio, presoterapia/drenaż całego ciała od Studio Odnowa.

Galę uświetnił pokaz mody ślubnej. Modelki prezentowały najnowsze modele sukien dostępne w salonie La Novia

Obecnie królują głębokie dekolty, styl bardzo minimalistyczny, wręcz ascetyczny bez żadnych dodatków jak koronki czy kryształy. Jest to tendencja w większych miastach, na południowym Podlasiu wciąż króluje wszechobecny błysk.

Wystawcy XX Wielkiej Gali Ślubnej

Make Up Queen Agnieszka Popławska wraz z Salonem Sukien Ślubnych La Novia

Salony jubilerskie Grazzio

Salony obrączek Niewęgłowski

Fotobudka 360, Dj Weselni Czarodzieje

Fotobudka Fotoexplozja

Lady White by Ela Woźniak

Fotobudka Fotoroom

Foto Real

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *