Wynajmij magiczne lustro na wesele

Niebawem planujecie swoje wesele? Chcecie, aby wasi goście świetnie się na nim bawili i mieli do dyspozycji najlepsze atrakcje? Nie wiecie, na co się zdecydować? Jeśli tak, chcemy wam polecić magiczne lustro.

Co to jest fotolustro na wesele?

Jest to jedna z najciekawszych atrakcji, która cieszy się olbrzymim zainteresowaniem ze strony gości w każdym wieku. Świetna zabawa z foto lustrem pozwoli uwiecznić wam te wyjątkowe chwile, dając gościom niezapomniane pamiątki z waszego wesela.

Magic mirror czyli magiczne lustro

Być może nie słyszeliście jeszcze o czymś takim jak magiczne lustro. Nazwa brzmi naprawdę tajemniczo, więc czym jest owo lustro? Jest to jeszcze nowocześniejsza wersja foto budki. Magic mirror to dużych rozmiarów ekran ze wbudowanym aparatem fotograficznym o wysokiej rozdzielczości. Pozwala on w sposób automatyczny wykonać nielimitowaną ilość zdjęć, dając również możliwość wysłania (oczywiście bezpłatnie), na podany adres e-mail. Takie zdjęcia można następnie sobie wydrukować we własnym zakresie lub przechowywać na dysku jako pamiątkę z wesela. Foto lustro może być jedną z największych atrakcji na każdym przyjęciu weselnym. Aby uczynić jego wygląd jeszcze wspanialszym, bardzo często klienci rozwijają czerwony dywan prowadzący do fotobudki z lustrem.

A może księga gości do tego?

O ile fotolustro na wesele to stosunkowa nowość na rynku weselnym, o tyle księgi gości stała się niezbędną częścią każdego wesela. I taką księgę gości możemy dla was przygotować w jednym z kilku dostępnych wariantów. Może to być księga gości w stylu rustykalnym lub nowoczesnym. Księga jest starannie wykonana, zawiera dużą ilość kart i jeśli zostanie umieszczona w łatwo dostępnym miejscu, na pewno wpisze się do niej każdy z gości. Połączenie takiej księgi z pamiątkowymi wpisami ze zdjęciami z fotobudki jest doskonałą receptą udanej zabawy weselnej. Dla kogo adresujemy naszą ofertę z magicznym lustrem, fotobudką i księgą gości?

Organizujesz wesele? Chętnie ci w tym pomożemy!

Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi — Młodymi Parami, jak i również z właścicielami restauracji i hoteli, zajmujących się organizacją eventów. Wszystkim klientom zapewniamy wszechstronną pomoc w ustawieniu fotobudki i magicznego lustra, a także jego przygotowaniu do pracy. Przez cały czas imprezy do dyspozycji pozostaje nasz pracownik, który będzie czuwał nad prawidłowym działaniem fotobudki. Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat naszych atrakcji i ich cen, a także dowiedzieć się jaki rekwizyty i przebrania możemy udostępnić, prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *