Kwiatowy motyw ślubny – jak zorganizować wesele z motywem kwiatowym?

Zorganizowanie ceremonii weselnej z motywem kwiatowym wcale nie musi być trudne. Najważniejsze jest to, aby para młoda szczerze porozmawiała o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a dopiero potem zabrała się za dobranie odpowiednich motywów, zaproszeń, podziękowań, dekoracji i ozdób. Co przemawia za ślubnymi motywami kwiatowymi i jak je dobrać, aby wesele kojarzyło się gościom z czymś wyjątkowym?

Motyw ślubny z różowymi kwiatami – kiedy warto na niego postawić?

Szczególnym zainteresowaniem ze strony młodych par cieszy się obecnie motyw ślubny z różowymi kwiatami. W tym przypadku stawia się na niewinność, zmysłowość, delikatność oraz szczere uczucie, które towarzyszy zakochanej parze. Warto wziąć pod lupę całą kolekcję ślubną z różowymi kwiatami i wybrać dla siebie najdogodniejsze propozycje, wśród których królują m.in.:

  • buteleczki z nadrukami w formie podziękowań dla gości,
  • zestawy pudełkowe (koperta + pudełko na obrączki wraz z elementem lustrzanym),
  • zamykane na klucz drewniane pudełka na koperty,
  • skrzynki na wino z nadrukami.

Jak widać wybór jest wręcz nieograniczony, a motyw kwiatowy na weselu może się pojawić praktycznie na każdej płaszczyźnie, a więc na zaproszeniu, na stole, na sali czy też nawet na odzieży ślubnej. Wszystko zależy od młodej pary i planu wesela, dlatego warto o tym porozmawiać z doświadczonymi specjalistami.

Motyw ślubny z niebieskimi kwiatami – nieco oryginalności i uroku

Doskonałą alternatywą dla powyższego motywu jest oczywiście motyw ślubny z niebieskimi kwiatami, który niesie za sobą odrobinę oryginalności, uroku, prestiżu i leśnego/polnego klimatu. Młoda para oraz zaproszeni goście mają wrażenie, jakby znajdowali się na świeżym powietrzu i obcowali z naturą oraz przyrodą. Kolekcja ślubna z niebieskimi kwiatami prezentuje się bardzo imponująco, ponieważ w dowolnym momencie można postawić chociażby na lustrzane zawieszki na alkohol, satynowe zaproszenia ślubne w wersji akrylowej czy też transparentne tablice powitalne. Dzięki takim motywom całe wesele nabierze charakteru i przejdzie do historii. Całą kolekcję zobaczysz na stronie PracowniaTadam.

Motyw ślubny z białymi kwiatami – doskonałe połączenie tradycji i klasy

Idealnym połączeniem tradycji oraz klasy będzie z kolei motyw ślubny z białymi kwiatami. Jak wiadomo na każdym weselu powinny się pojawić białe elementy, które symbolizują, że wesele przebiegnie bez żadnych przykrych niespodzianek i zakończy się pełnym sukcesem, a później będzie się o nim opowiadało długimi miesiącami. Biel to kolor niewinności, delikatności, swobody oraz czystości, więc warto zdecydować się na kolekcję ślubną z białymi kwiatami, w której nie może zabraknąć m.in.: transparentnych zaproszeń ślubnych, buteleczek z nadrukiem czy też zawieszek na alkohol. Najważniejsze jest to, że motyw kwiatowy na ślubie może się pojawić nie tylko na dekoracjach, ale też na księgach gości, dodatkach weselnych czy też skrzyneczkach. To zdecydowanie najlepszy wybór dla wszystkich tych osób, które nie wyobrażają sobie swojego życia bez kwiatów oraz przyrody. Motyw kwiatowy odpowiada za wprowadzenie odrobiny harmonii, spokoju i dużo lepszego samopoczucia wśród zebranych gości, ale też u młodej pary. Dzięki temu ceremonia ślubna upłynie w miłej i przyjemnej atmosferze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *