Salon kosmetyczny Studio ODnowa Kinga Nasiółkowska

tel. kom.:
535 565 645
e-mail:
kontakt@odnowauroda.pl
strona:
www.odnowauroda.pl
facebook:
adres:
ul. M.J. Piłsudskiego 12B
21-500 Biała Podlaska

Każdego dnia, stając przed lustrem, zwracamy uwagę na swój wygląd. W zgiełku codziennych spraw obiecujemy sobie prowadzić zdrowszy tryb życia, zadbać o sylwetkę, by dobrze czuć się w swoim ciele. Nie bez powodu rynek kosmetyczny jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się w Polsce i na świecie. Tylko jak w natłoku produktów i zabiegów wybrać te najlepsze dla siebie? Chcemy ułatwić Ci codzienność i z miłą chęcią zaopiekujemy się Twoim ciałem, a Ty zadbaj o spokojny umysł.

Na kartach naszego kosmetycznego menu znajdziesz zabiegi pielęgnacyjne na twarz i całe ciało. Tatiana zatroszczy się o Twoją cerę – oczyszczanie wodorowe, peeling ultradźwiękowy, czy redukcja zmarszczek, to tylko przystawki wśród bogatej gamy zabiegów, jakie może Ci zaoferować. Kinga z radością weźmie w obroty Twoje ciało – endermologia, kriolipoliza, czy lipolaser w jej wykonaniu rozbudzą w Tobie chęć na więcej!

Choć na co dzień mówimy różnymi językami , to w gabinecie tworzymy tak zgrany duet, że rozumiemy się nawet bez słów, bo mamy wspólny cel – Twoje zadowolenie. I właśnie to daje Ci gwarancję kompleksowej i profesjonalnej opieki. A w prezencie dodajemy gościnność, uśmiech i wrażliwość, które naładują Twoje baterie pozytywną energią na długo!