Fotobudka na wesele – atrakcja na miarę XXI wieku

Fotografia jest w stanie powiedzieć więcej niż tysiąc słów. Wesele jest jedną z takich okazji, którą można opowiedzieć na wiele sposobów. Czy nie byłoby fajnie, gdyby każdy gość na naszym weselu mógł uwiecznić tę wyjątkową dla nas chwilę na swój własny sposób? Mogą oni być nie tylko fotografowani ale też występować w roli fotografa. Takie możliwości daje nam fotobudka.

Czym jest fotobudka?

Jest to automat fotograficzny, który samodzielnie wykonuje serie zdjęć, żeby po chwili je wydrukować. To mobilne studio fotograficzne, które pozwala się cieszyć zdjęciami „na gorąco”. Fotobudka może być gwoździem programu podczas Twojego wesela lub ciekawą alternatywą dla tradycyjnych zabaw weselnych.

Jak działa fotobudka?

To banalnie proste – mówi Daniel Tkaczyk – właściciel bialskiej firmy dostarczającej fotobudki. Przyjeżdża do Was fotobudka, z całym niezbędnym sprzętem oraz walizką gadżetów (peruki, kapelusze, wąsy, itd.) i rozstawia się w miejscu, gdzie każdy z uczestników wydarzenia będzie mógł przyjść i uwiecznić wyjątkowe momenty na zdjęciu grupowym, czy pojedynczym. Im ciekawsza stylizacja, tym więcej uśmiechu i cenniejsza pamiątka.

Fotobudka jest atrakcją gwarantującą wyjątkowe wrażenia i niezapomnianą zabawę – podsumowuje.

Uwaga: Konkurs! Wygraj bony zniżkowe na Fotobudkę!

Jak wziąć udział?
1. Polub fanpage Fotobudki
https://www.facebook.com/fotozabawa.bp oraz
Ślubu w Białej https://www.facebook.com/slubwbialej
2. Napisz pod zdjęciem dlaczego fotobudka powinna być na Twoim weselu?

Konkurs trwa do 10.07.2014r. do godz. 24:00. Jury składające się z administratorów portalu Ślub w Białej oraz właściciela bialskiej fotobudki wybierze trzech zwycięzców. Autorzy najbardziej pomysłowych wpisów otrzymają bony zniżkowe (jeden o wartości 200 zł i dwa o wartości 100 zł) na wykorzystanie fotobudki na imprezie w dowolnym dostępnym terminie. Bony zachowują ważność do końca 2014 roku.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane 11.07.2014 na profilu Ślub w Białej na Facebooku.

Powodzenia!

Warto również przeczytać:

Jedna myśl nt. „Fotobudka na wesele – atrakcja na miarę XXI wieku

  1. Super artykuł! Fajnie że są takie artykuły przez co rośnie popularność fotobudek. Sprawdziła się wyśmienicie na naszej imprezie i mogę polecić :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *