Jakie są najmodniejsze ślubne upięcia włosów?

Zbliża się ten wielki dzień, gdy staniesz na ślubnym kobiercu? Oczywiście chciałabyś wyglądać zniewalająco nie tylko jeśli chodzi o ubiór i dodatki, ale również makijaż i włosy. Wszystko tego dnia powinno być przecież idealne, także Twoja fryzura.

Zbliża się ten wielki dzień, gdy staniesz na ślubnym kobiercu? Oczywiście chciałabyś wyglądać zniewalająco nie tylko jeśli chodzi o ubiór i dodatki, ale również makijaż i włosy. Wszystko tego dnia powinno być przecież idealne, także Twoja fryzura. Niektóre kobiety preferują włosy rozpuszczone, podkreślające naturalny look, jednak chyba najpopularniejsze fryzury ślubne to jednak upięcia, które wyglądają niezwykle elegancko i kobieco.

Zaplanuj fryzurę i zadbaj o włosy

Nawet najlepiej wykonana fryzura ślubna nie będzie dobrze się prezentować, jeśli włosy będą w kiepskim stanie. Dlatego już jakiś czas przed ślubem, zadbaj o kondycję swoich włosów dając im to, czego potrzebują, czyli dobrej jakości kosmetyki do włosów. Mocne, nawilżone i sprężyste pasma będą dla fryzjera czy stylisty fryzur świetnym polem do popisu. Zacznij od podcięcia końcówek, a następnie wybierz plan pielęgnacji zaczynając od dobrego szamponu, a na bogatej w odżywcze składniki masce do włosów kończąc. Zrezygnuj z obciążania włosów częstym ich prostowaniem, czy kręceniem – niech odpoczną i wzmocnią się. Susz włosy dobrej jakości suszarką z chłodnym nawiewem.

Zobacz najlepsze suszarki: https://www.fryzomania.pl/blog/top-10-najlepsze-suszarki-do-wlosow-do-300zl.html

Modne fryzury na ślub

Moda na warkocze nie mija, a często jest ona „wpleciona” w ślubne fryzury. Fantazyjnie zaplecione warkocze dają naturalny i pełen wdzięku efekt. Świetnie komponują się z prostymi i klasycznymi czy minimalistycznymi sukniami. Świetnie prezentują się też cieniutkie warkoczyki delikatnie przeplatające całą fryzurę. Jeśli natomiast chcesz wyglądać bardzo szykownie i elegancko, zdecyduj się na wysokie upięcie, czyli koka. Zapytaj fryzjera jakie ma propozycje. Najpierw oczywiście zdecyduj jaka fryzura będzie najlepiej komponowała się z sukienką. Koniecznie umów się na próbne czesanie odpowiednio wcześniej, byś miała jeszcze czas przemyśleć i dokonać wyboru. Twój fryzjer z pewnością doradzi Ci i podpowie, będzie też miał wiele katalogów fryzjer, gdzie możesz poszukać inspiracji. Ważną kwestią jest utrwalenie fryzury odpowiednimi kosmetykami do stylizacji, by przetrwała całą noc. Znajdziesz je na fryzomania.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *