Jako istota, która sztywnieje na myśl, że ktoś mógłby dotykać mojego ciała jestem zielona w tym temacie więc pytam. Jakie zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało i włosy polecacie przed ślubem? Co robiłyście lub co planujecie zrobić? Jakie zabiegi polecacie, a na jakie szkoda czasu i pieniędzy?
Ps. właśnie do mnie dotarło, że będę panną młodą i jednak chcę wyglądać promiennie na własnym ślubie.
Najważniejsze jest złuszczanie- rozsądne, bo wiadomo- podrażnienia i nawilżanie- bez ograniczeń. Wszystkie podstawowe zabiegi możesz zrobić w domu :-) Polecam pilling i szorowanie całego ciała specjalną rękawicą, a później solidne balsamowanie i nawilżać, nawilżać i jeszcze raz nawilżać :-)
dzięki. już zaczęłam stosować taką gąbkę specjalną żeby pozbyć się co nieco z moich nóg. a co polecasz na tłustą skórę? chodzi mi o twarz, non stop mi się czoło świeci :( ostatnio wpadły mi w rękę takie chusteczki z Inglotu specjalnie do usuwania łuszczu ale drogie to i chyba co 5 minut bym musiała je używać.
Ja też ma problem z przetłuszczającą się cerą i ciągle szukam…. Wypróbowałam już sporo kremów i ciągle nie znalazłam ideału. Co prawda dobry jest "siarkowa moc"- taki w pomarańczowym opakowaniu, fajnie matuje. Jeśli zaczniesz się błyszczeć polecam bibułki matujące albo zwykłą chusteczkę i pózniej delikatnie przypudrować
Ja mogę polecić wan bardzo dobrą klinikę medycyny estetycznej. Zabiegi wykonywane bardzo profesjonalnie ,bezboleśnie http://belequilibre.pl/product/epilacja-laserowa/ problem owłosienia znika raz na zawsze.
Hej! Dziewczyny, jakich perfum użyłyście w dniu ślubu? Moja siostra wychodzi za mąż niebawem i szuka jakiegoś ładnego zapachu. Pomyślałam o tej marce https://perfumy.pl/firm-pol-6-Moschino.html osobiście bardzo lubię zapachy Moschino, z drugiej strony opinie na temat większości perfum tej marki są mocno podzielone..
Autor
Wpisy
Przeglądasz 8 wpisów - 1 do 8 (z 8 w sumie)
Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.