XXI Wielka Gala Ślubna – relacja

14 kwietnia2024 w hali sportowej szkoły podstawowej nr 5 w Białej Podlaskiej odbyła się 21 edycja targów ślubnych zorganizowana przez portal ślubno-weselny Ślub w Białej. Wielka Gala Ślubna przyciągnęła ponad 20 wystawców różnych branż: salony sukien ślubnych, barmani, fotografowie, jubilerzy, firmy dekoratorskie, usługodawcy oferujący fotobudki, barmixy, koła kwiatowe, zespoły muzyczne, DJ, garnitury.

Dekorację sceny przygotowała firma Czarodziejki. Galę nagłośnił Sebastian Wojtiuk.

Patronat medialny nad galą objęło: radio Eska2, telewizja TVP3 Lublin, portal Biała24, portal Pulmiasta.tv, Podlasianin oraz Sowo Podlasia. Dziękujemy patronom medialnym za zaangażowanie w promocję gali ślubnej.

Dziękujemy wystawcom za przygotowanie atrakcyjnych ofert oraz za przepiękne stoiska.

Dziękujemy odwiedzającym za spędzenie czasu z nami. Mam nadzieję, że skorzystaliście z tej gali jak najlepiej.

Zapraszamy do obejrzenia galerii, zdjęcia wykonał dla nas Bogdan Nestorowicz.

Nagrodę główną wygrali Natalia Jabłońska z narzeczonym Andrzejem Kałmykowem. Odpowiedź pary na pytanie „Kochamy się jak…” zakończyli „jak zaczarowani, tak bardzo jesteśmy sobie oddani, każdy dzień razem jest pełen radości, to piękny początek naszej wieczności.” Nagroda główna zawierała: rabat 1500 zł na suknię ślubną od Salonu Sukien Ślubnych La Novia, darmową obsługę barmańską od Promo Bar, makijaż panny młodej od Dominika Mielnicka Make Up Artist, koszulę męską od salonu Master oraz pedicure hybrydowy od Małgorzaty Szostakiewicz.

Wszystko co musisz wiedzieć o makijażu i fotografii ślubnej od Moniki Leszek oraz Kamili Łukasiewicz to kolejny punkt w planie gali ślubnej. Panie omawiały zagadnienia: czym się kierować przy wyborze fotografa, makijażystki, stylistki fryzur na ślub – czym cechuje się dobry makijaż ślubny – spójność stylistyki ślubnej – jak przygotować się do reportażu ślubnego – korekta męska – sesja narzeczeńska i poślubna. Ufundowały nagrodę w postaci sesji narzeczeńskiej z makijażem i fryzurą, którą wygrała Karolina Włoszek z narzeczonym.

Dawid Matusz w akcji czyli co nieco o sztuce barmańskiej – Chłopaki z Promo Baru.

Galę uświetnił pokaz mody ślubnej. Modelki prezentowały najnowsze modele sukien dostępne w salonie La Novia

Wystawcy XXI Wielkiej Gali Ślubnej

Widzimy się za rok!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *