XIX Wielka Gala Ślubna – relacja

24 listopada w hali sportowej IV LO im. S. Staszica w Białej Podlaskiej odbyła się po raz 19. Wielka Gala Ślubna organizowana przez nasz portal.

Sześciuset uczestników gali ślubnej mogło zapoznać się z propozycjami sześćdziesięciu wystawców z szeroko pojętej branży ślubnej z Białej Podlaskiej i okolic ale nie tylko: salonów mody ślubnej damskiej i męskiej, sal weselnych, dekoratorów, florystów, kwiaciarni, jubilerów, zespołów muzycznych, DJ-ów, kosmetyczek, fryzjerek, fotografów oraz firm zajmujących się wideofilmowaniem, dekoracją światłem czy firm związanych z papeterią ślubną, wodzirejów, cukierni, fotobudek czy barmanów, osób zajmujących się pierwszym tańcem weselnym czy prezentami ślubnymi.

Na naszych gości czekało mnóstwo atrakcji, konkursów oraz darmowa kawka i herbatka:)

Scenę udekorowało Studio Design. Nagłośnienie i prowadzenie targów zapewnił Wodzirej Maciek, oświetlenie Light Decor. Napis „Miłość” na scenie zapewniła firma Fotoexplozja.

Patronami gali byli: TVP3 Lublin, portal Biała24 oraz Puls Miasta, tygodnik Słowo Podlasia oraz Podlasianin.

Dziękujemy mediom za publikacje materiałów promocyjnych, wystawcom za przygotowanie atrakcyjnych ofert oraz za przepiękne stoiska.

Dziękujemy odwiedzającym za spędzenie czasu z nami. Mam nadzieję, że skorzystaliście z tej gali jak najlepiej.

Zapraszamy do obejrzenia galerii, zdjęcia wykonał dla nas Fotograf Bogdan Nestorowicz:)

Podczas gali wyłoniliśmy zwycięzców konkursu na „Oprawę ślubu”. Dziękujemy uczestnikom za kreatywne i zabawne zdania opisujące Waszą miłość.

Nagrodę główną zdobyła Kinga Skoczko oraz Artur Krasowski za dokończenie zdania: „Nasza miłość jest jak ulica Sidorska, intensywna, wyboista i co chwilę kusi by z niej kosztownie zboczyć”. W tle firmy, które uszczęśliwiły Kingę i jej narzeczonego czyli sponsorzy nagrody głównej.

Wygrana para będzie mogła skorzystać z nagród rzeczowych oraz usług sponsorowanych przez naszych wystawców czyli: sukni ślubnej od Salonu Sukien Ślubnych La Novia, kompletu obrączek od Jubilera Niewęgłowskiego, przejazdu autem ślubnym od Taxi Podlasie, animacji dla dzieci od firmy Bajuś, zaproszeń ślubnych od Drukarni Calamus, sesji narzeczeńskiej od Fotografia i Filmowanie Roman Ostapiuk, kursu pierwszego tańca od Amigo Dance Agnieszka Juszczyk, dekoracji Kościoła od Studio Design, napisu Kocham na weselu od Lightshow Dekoracje Światłem, kolacji dla dwóch osób „No limit” od Numazu Sushi&Thai, dekoracji samochodu od firmy Topaz, fryzury ślubnej pani młodej i pana młodego od Fryzone, koszuli męskiej od Master Męski, makijażu panny młodej od Miasto Piękna, manicure oraz pedicure od Mobilnych Usług Kosmetycznych Małgorzaty Szostakiewicz.

Nagrodę za drugie miejsce wygrała Natalia Lachowska wraz z narzeczonym Pawłem Oponowiczem za: „Nasza miłość jest jak kamień oraz mocna niczym skała, ważne by iść ramię w ramię oraz żeby żona czasem wypić dała”

Za drugie miejsce para otrzymała pakiet wartościowych nagród m.in. komplet biżuterii od Madam Sutasz, rabat 300 zł na dekorację sali weselnej od Carmenflor, voucher 200 zł na usługę barmańską od Spicy Bar, 500 zł rabatu na usługę muzyczną od zespołu Hisband, 50% zniżki na Sylwestra 2019/2020 od Hotelu Polonia, 50% zniżki na suknię ślubną od Atelier Reda, koordynację dnia ślubu od Bel momento Magda Zamyłka, 30% rabatu na personalizowane dodatki ślubne od BURNEwooD, 20% rabatu na usługę aranżacji słodkiego stołu, 30% zniżki na sesję narzeczeńską/poślubną od Trzeciej Strony Lustra.

Dodatkowo, poza konkursem głównym do wygrania były dwa vuchery o wartości 1500 zł od Salonów Jubilerskich Grazzio. Nagrodę wylosowały Mariola Bielecka oraz Justyna Niewęgłowska.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym osobom.

Galę uświetniły pokazy mody ślubnej. Modelki prezentowały najnowsze modele sukien dostępne w salonie La Novia, Atelier Sylwii Redy oraz salonie Lady White.

Salon sukien LA NOVIA zaprezentował suknie ślubne najlepszych polskich i zagranicznych marek. Na pokazie królowały podkreślające figurę syrenki z hiszpańskiej koronki, przez zwiewne szyfonowe kreacje w stylu boho aż po tiulowe, rozłożyste princessy.

Kolejnym punktem programu był pokaz salonu Lady White. Modelki umalowały Oliwia Nazaruk oraz Aleksandra Bielińska.

Modelki zaprezentowały suknie ślubne zaprojektowane i uszyte z najwyższą starannością. Salon zapewnia indywidualny projekt dopasowany do urody oraz charakteru panny młodej.

Modę ślubną oraz kreacje dla mam pary młodej przygotowało Atelier Sylwia Reda. Makijaże modelek to dzieło Moniki Leszek, natomiast o fryzury zadbała Paulina Bortniczuk.

Wszystkie kreacje z Atelier Reda wykonywane są w pojedynczych egzemplarzach. Na scenie zobaczyliśmy nie tylko suknie ślubne. W kreacjach wieczorowych wystąpiły Mamy Państwa Młodych w roli modelek.

Panowie oraz mali chłopcy zaprezentowali się w garniturach i smokingach z salonu  Master Męski.

Master Męski zaprezentował modele dla młodych panów, a także dla dzieci. Salon gwarantuje profesjonalną obsługę oraz pełną satysfakcję z zakupów. Nie tyko dopasuje kolor oraz fason do każdej sylwetki ale także doradzi w wyborze koszuli oraz dodatków.

Wśród atrakcji gali znalazł się także koncert nowej grupy muzycznej HISBAND.

W skład instrumentarium wchodzi: saxofon, instrumenty klawiszowe, instrumenty perkusyjne, gitara elektryczna, gitara basowa. 100% muzyki na żywo.

Para która wygrała telewizor 43″ marki Philips ufundowany przez zespół HISBAND musiała odgadnąć jako pierwsza tytuł ostatniej piosenki wykonywanej przez zespół.

Podczas gali swoje umiejętności wizażowe pokazała Monika Leszek.

Pani Monika pokazała jak dopracowuje się oko w makijażu ślubnym.

 

WYSTAWCY XIX WIELKIEJ GALI ŚLUBNEJ

Salon Sukien Ślubnych Lady White Chełm

Fotografia i Filmowanie Roman Ostapiuk

Studio Myslub i Salon Sukien Ślubnych Amelia

Salony Jubilerskie Grazzio

Topaz dekoracje Ślubne

Pracownia GRAVinci

Salon Sukien Ślubnych La Novia

Carmenflor i Kwiaciarnia Frezja

Fotografia Tomasz Wasiluk

Mobilne Studio Kosmetyczne  Małgorzata Jaszczuk

Dziękujemy za przybycie:)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *