Obrazy ślubne na płótnie – jedyna w swym rodzaju pamiątka

Wesele i ślub należą do najważniejszych momentów i dni w życiu każdej zakochanej pary. Warto więc, aby oprócz pięknych wspomnień, zachować na lata coś więcej. Doskonałą pamiątką zarówno dla małżeństwa, jak też dla najbliższych im osób (rodziców, dziadków, świadków) jest profesjonalna sesja zdjęciowa wykonana przez zawodowego fotografa. W jaki sposób można wykorzystać owe sesje ślubne? Podpowiadamy w poniższym artykule.

  • Sesje plenerowe i ślubne w formie fotoksiążki
  • Obrazy ślubne na płótnie
  • Tradycyjne zdjęcia w ramkach

Sesje plenerowe i ślubne w formie fotoksiążki

Od wielu lat sporym zainteresowaniem nowożeńców cieszą się tzw. fotoksiążki, czyli swego rodzaju nowoczesne albumy z fotografiami. Nie są to jednak zdjęcia wywołane na specjalnym papierze fotograficznym i wklejone lub włożone do albumu, ale wydrukowane w profesjonalnej drukarni według wcześniej przygotowanego projektu. Stworzenie owego projektu można zlecić fachowcowi (np. fotografowi) lub też zająć się nim samemu – obecnie wiele drukarni (również internetowych) oferuje możliwość samodzielnego przygotowania projektu książki, wraz z rozmieszczeniem fotografii, wyborem kolorystyki i stylu książki itp. Odpowiednio przygotowana oraz fachowo wydrukowana książka jest pięknym prezentem nie tylko dla samych państwa młodych, ale również dla ich bliskich. Specjalne programy do projektowania książek pozwalają na dołączenie napisów, dzięki czemu na kolejnych stronach, oprócz zdjęć, zamieścić można ważne informacje, imiona czy daty.

Obrazy ślubne na płótnie

Kolejnym polecanym sposobem na wykorzystanie pięknych zdjęć z sesji ślubnej lub plenerowej są fotoobrazy. Wydrukowane na płótnie przez profesjonalną drukarnię obrazy z sesji ślubnych stanowią niepowtarzalną i niezwykle elegancką pamiątkę. Piękne zdjęcie na płótnie z pewnością ozdobi ścianę salonu czy sypialni na długie lata. Może stać się polecanym prezentem dla rodziców, świadków czy dziadków, a także dla samych państwa młodych.

Co ważne, możliwy jest wydruk obrazów w niemal dowolnym formacie, dzięki czemu z powodzeniem można zdecydować się zarówno na niewielki obrazek, jak też spore obrazy na płótnie w formacie XXL. Warta podkreślenia jest również jakość wydruku. Decydując się na taki wybór, można mieć pewność, że bez względu na format, druk będzie zawsze bardzo wyraźny, a nawet najmniejsze szczegóły idealnie zachowane. Obecnie profesjonalne maszyny drukujące pozwalają na idealne przedstawienie intensywności kolorów oraz ich odcieni, dzięki czemu można mieć pewność, że każdy obraz będzie po prostu idealnym odwzorowaniem zdjęcia.

Tradycyjne zdjęcia w ramkach

Poza wspomnianymi wyżej fotoksiążkami i obrazami na płótnie, nie sposób nie przypomnieć również tradycyjnych zdjęć zamieszczanych w ramkach. Dzięki szerokiemu wyborowi różnego rodzaju ramek (zarówno pod względem wielkości, jak też kolorystyki czy kształtów), każdy może wybrać model dla siebie. Dostępne są zarówno ramki stojące, jak też wiszące, pojedyncze i składające się z kilku połączonych ze sobą ramek. Klasyczne ramki z fotografiami są niezastąpioną dekoracją dowolnego stolika nocnego, półki, komody czy biurka. Sprawdzą się zarówno w domu prywatnym, jak też w biurze, mogą stanowić bowiem w pracy miłą „przypominajkę” o pięknych chwilach rodzinnych.

Podsumowując, profesjonalnie wykonane sesje zdjęciowe ślubne lub plenerowe są niezastąpioną, przepiękną pamiątką dla każdej pary młodej oraz jej bliskich. Warto więc zainwestować w dobrego fotografa, który wykona profesjonalne zdjęcia, które na długie lata będą niezmiennie cieszyły swą estetyką.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *