Zrób to sam: Składane karty w kształcie serca

Ciągle jesteśmy w walentynkowej gorączce, dlatego też dzisiaj ciekawy projekt w kształcie serca. Karty Save the Date zyskały ostatnio na popularności w Polsce, może ten projekt zainspiruje was do ich zrobienia. Karty te rozwijają się aby ujawnić gościom plany związane z weekendem ślubnym, co czyni je idealnym wyborem na wesela z wieloma atrakcjami przed i po ceremonii. Pobierz templatkę, wpisz swoja informacje (od powitalnej kolacji po śniadanie na poprawinach). Zanim naciśniesz “drukuj” postępuj zgodnie z instrukcjami poniżej.

Jak przygotować karty w kształcie serca: potrzebne materiały:

  • 8 1/2-by-11-inch kartka papieru w kolorze ecru lub białym
  • Drukarka
  • Linijka do zaginania i bigowania papieru
  • Nożyczki
  • 5 x 5 calowa koperta

Pobierz plik PDF w kolorze do wyboru: zielonym, pomarańczowym, brzoskwiniowym, lub rdzawym. Wydrukuj pierwszą stronę (zewnętrzna strona karty) na jednej stronie papieru. Następnie spersonalizuj tekst w polach na drugiej stronie (wewnętrzna strona karty); nie martw się, jeśli niektóre z pól wyglądają dziwnie po wpisaniu tekstu, po kliknięciu na następne pole tekst pojawi się w odpowiedniej pozycji . Wydrukuj tę stronę na drugiej stronie papieru.

karty w kształcie serca, zrób to sam

1. Przy użyciu linijki do bigowania, zagnij na szerokości i długości arkusza, po liniach przerywanych. Złóż papier wzdłuż znaków i zagnij, a następnie rozwiń.

2. Złóż lewe i prawe serca do tył a następnie złóż przód i tył.

3. Przekręć do strony z napisem “xo” , i wytnij kształt nożyczkami tnąc wzdłuż niebieskich linii (to sprawia, że serca pozostaną ze sobą połączone).

Źródło: www.marthastewartweddings.com
Tekst: Pretty Wedding

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *