Zrób to sam: Elegancki niski kok

Dzisiaj pokażemy wam jak łatwo samej upiąć włosy w tradycyjny niski kok. Niski kok to ponadczasowa i łatwa fryzura, która zawsze wzbudza zachwyt i czaruje swoją elegancją. Fryzura dla różnych długości włosów, nie tylko dobra na dzień ślubu lecz także na wieczór panieński lub dzień po ślubie. Polecamy.

Zastosuj wolumizer w spray’u na wilgotne włosy. Następnie za pomocą grzebienia zrób przedziałkę. Spryskaj włosy lakierem do włosów aby były gładkie.

niski kok zrób to samZwiń włosy do tyłu, robiąc niski kucyk i zabezpiecz gumką do włosów, ale zatrzymaj włosy w połowie wyciągając go ostatnim razem, tworząc pętlę z wiszącym ogonem. Zagładź ręką aby wszystkie luźne włosy trzymały się razem.

niski kok zrób to samWsuń palec przez pętlę włosów i naciśnij go do tyłu głowy, przypinając wsuwką w kształcie litery U. Włóż wsuwkę końcówką skierowaną w górę, a następnie odwróć i wciskaj tak aby końce skierowane były do dołu.

Na zakończenie, schowaj wiszącą część ogona, przesuwając z lewej strony kucyk w prawo, chowając jej końce pod górną pętlę, i przypnij ją wsuwkami.

Źródło: www.marthastewartweddings.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *