Podziękowania dla gości i rodziców

Podziękowanie dla gości, za to że przybyli i razem z nami uczcili ten wyjątkowy dzień, to jeden z najważniejszych momentów podczas przyjęcia weselnego. Są różne formy takich podziękowań. Ciekawym i oryginalnym sposobem może być maleńki słodki podarunek dla każdego z przybyłych gości.

Przeczytaj także jak zawiadomić gości o ślubie

Małe estetyczne prezenciki można ustawić przy każdym nakryciu na stole. Podziękowania dla gości i rodziców w takiej formie bywają przyjęte z entuzjazmem i miłym zaskoczeniem. Najpopularniejsze stały się lukrowane migdały w pięknych opakowaniach.

Oryginalne zastosowanie butelek

Karoca - podziękowanie dla gości

Podziękowanie dla gości w formie ozdobnego pudełeczka

Podziękowanie dla gości w formie ozdobnego pudełeczka

Przypinki

Świece jako podziekowanie dla gości

Oryginalne podziękowanie dla gości

Słodkości dla gości weselnych

Serca

Słodkie serca

sakiewki

pudełeczko na łakocie

Łakocie dla gości

Para młoda nie powinna zapomnieć o uroczystym podziękowaniu własnym rodzicom. W tym cudownym dniu, kiedy zaczynamy własną życiową drogę, mamy okazję podziękować im za miłość, za trud włożony w nasze wychowanie, przekazane wartości oraz za pomoc w przygotowaniu tego wyjątkowego przyjęcia.

Idealny moment na złożenie podziękowań to ten kiedy, Młodzi zakończą pierwszy taniec. Wtedy na sali znajdują się wszyscy goście, którzy przybyli na przyjęcie. Dobrym momentem jest również czas po oczepinach.

Tradycja dopuszcza również podziękowanie poza uroczystością zaślubin i wesela, ale jest to już mniej uroczysta forma. Popularnym sposobem na podziękowanie jest dedykacja piosenki specjalnie dla rodziców. Często para młoda na ten moment zamawia również naręcze lub kosz kwiatów.

Zdarza się również, że świeżo upieczeni małżonkowie w podziękowaniu dają rodzicom prezent w postaci albumu ze zdjęciami od narodzin po ten uroczysty dzień. Niezwykle oryginalnym prezentem może być również stare pamiątkowe zdjęcie z ich własnego ślubu, oprawione w ładną oprawkę i wraz z  podziękowaniami podarowane rodzicom. Przy okazji podziękowań warto pamiętać również o innych członkach rodziny, którzy pomagali w wychowaniu Młodych oraz o osobach zaangażowanych w organizację ślubu i wesela.

Tekst: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *