Zajazd Folklor

tel. kom.:
501 100 113
e-mail:
info@zajazdfolklor.pl
strona:
www.zajazdfolklor.pl
facebook:
adres:
Rogoźniczka 25
21-560 Międzyrzec Podlaski

To jest ta noc. Czekaliście na nią od dawna. Wybór sukienki, kupno garnituru, fryzury próbne. To wszystko po to by po wypowiedzianym sakramentalnym „tak” bawić się doskonale i hucznie świętować wraz ze swoimi gośćmi do białego rana.

We wspaniale urządzonej sali, przy śpiewających w ogrodzie ptaszkach i doskonałym jedzeniu podawanym z naszej kuchni urządzimy Państwu uroczyste przyjęcie weselne, które na długo zapadnie w pamięci uczestników. Dzięki naszemu piętnastoletniemu doświadczeniu i niezmiernie towarzyszącej pasji jesteśmy w stanie doradzić Państwu na każdy temat jaki i również wziąć całą organizację wesela na siebie.

Wspomniane wcześniej ogrody to idealny plener do zdjęć ślubnych, rodzinnych i pamiątkowych. To również dzięki tym kolorowym kwiatom i soczystej zieleni można poczuć się jak w malowniczym i bajkowym świecie.

12 13

Nasza sala bankietowa jest w stanie pomieścić ponad 200 osób. Nie bez znaczenia jest jej ceglano-drewniane wykończenie, pozwalające uzyskać doskonałą akustykę dla grającego zespołu lub DJ’a.

1 2 3 4 5

Zaproponowane przez nas menu wspólnie omówimy i wybierzemy dania preferowane przez Państwa. Dla zaspokojenia apetytu naszych gości podajemy wykwintne dania, w których znajdą Państwo smaki tradycyjnej, jak też nowoczesnej kuchni polskiej. Z niezwykłą starannością, według najlepszych przepisów kulinarnych nasz szef kuchni przyrządza każde danie. Oryginalne, bogate w zioła i inne przyprawy potrawy, przenoszą nas w zmysłowy, kulinarny świat Folkloru.

7 8

Chętnie doradzimy w sprawie dekoracji, także kwiatowych. Znamy kilka zespołów godnych polecenia. Tak samo jak fotografów i kamerzystów, którzy uwiecznią TEN dzień na zdjęciach i video. Pomożemy Wam zachwycić nawet najbardziej wymagających gości!

6

Folklor to również nowoczesny, trzygwiazdkowy (***) hotel. Jesteśmy w stanie przenocować 50 osób. Gustowanie przygotowane pokoje 2, 3 i 4 osobowe czekają na Państwa i gości weselnych.

9 10 11

Państwo młodzi otrzymują od nas w prezencie:

  • Apartament dla nowożeńców wraz szampanem
  • Poranny relaks w strefie saun (sauna fińska, łaźnia parowa, sauna infrared, wanna jacuzzi)
  • Kolacja przy świecach w pierwszą rocznicę ślubu

W naszej ofercie znajdą Państwo również:

  • wieczory kawalerskie i panieńskie m.in. paintball, tor quadowy, strzelnica łucznicza, turniej squash,
  • animatorzy dla dzieci w trakcie wesela

14 15