Jubiler Niewęgłowski

tel.:
83 343 51 15
e-mail:
info@jubilernieweglowski.pl
strona:
www.jubilernieweglowski.pl
facebook:
adres:
ul. Brzeska 2
21-500 Biała Podlaska

Firma „JN Jubiler Niewęgłowski” została założona w 1991 roku, tak więc już od kilkunastu lat towarzyszymy naszym klientom, oferując im piękną i wyjątkową biżuterię, za pomocą której mogą oni wyrażać swoje potrzeby i uczucia.

Dzięki ciężkiej pracy, wytrwałości oraz wsłuchiwaniu się w potrzeby klientów, udało nam się zapracować na opinię jednej z najlepszych firm w województwie lubelskim specjalizującej się w sprzedaży i produkcji biżuterii ze złota i srebra. W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo ekskluzywne kolekcje biżuterii zarówno dla osób ceniących elegancję i prostotę jak również ekstrawagancję i indywidualizm.

Tworząc nasze wyjątkowe produkty dzielimy się z Państwem naszą miłością do tego co ponadczasowe. W ciągle zmieniającej się rzeczywistości coraz trudniej wierzyć w istnienie rzeczy trwałych i pięknych, niezależnych od chwilowych trendów i mód. Dlatego codziennie, korzystając z naszych umiejętności, doświadczenia oraz estetycznej wrażliwości, skupiamy się na przedmiotach mogących przetrwać znacznie dłużej niż jeden czy dwa sezony. Mamy świadomość, że kupione u nas pierścionek i obrączka mają szansę stać się wyznaniem niepowtarzalnego uczucia, symbolem niewyrażalnej więzi łączącej dwoje najbliższych sobie ludzi. Wiedząc o tym, nie czujemy się tylko „sprzedawcami biżuterii” – dzięki naszym produktom stajemy się cichymi bohaterami najważniejszych chwil w życiu naszych klientów. Taka świadomość zobowiązuje.

Obrączki ślubne

JN Jubiler Niewęgłowski