Gastro4You – Wypożyczalnia gastronomiczna

tel. kom.:
694 988 874
e-mail:
zmyslowski.t@gmail.com
strona:
www.gastro4you.pl
facebook:
adres:
woj. lubelskie

Mamy wielką przyjemność podzielenia się z Państwem naszym wieloletnim doświadczeniem zdobytym na rynku gastronomicznym na terenie całej Europy. Doskonale wiemy jak ważne jest zadbanie o każdy szczegół Państwa imprezy, suma naszych doświadczeń sprawi, że każda uroczystość na długo zapadnie w pamięć zaproszonym gościom.

Asortyment, który posiadamy wybraliśmy dla Państwa po obserwacji, konsultacji oraz współpracy z największymi firmami działającymi w branży gastronomicznej.

W naszej ofercie znajduje się wszystko co jest niezbędnie do zorganizowania: uroczystości rodzinnej, pikniku, przyjęcia cateringowego, imprezy firmowej, konferencji oraz dużego eventu. Dbając o jakość starannie dobieramy znajdujące się w naszej ofercie produkty, są to wyłącznie rzeczy najwyższej jakości i znanych producentów. Ofertę naszą staramy się ciągle wzbogacać uczestnicząc w największych targach gastronomicznych. Przywiezione z nich nowości natychmiast wprowadzamy do naszej oferty starając się zrobić ją ciekawszą i bogatszą, aby Państwa event był jeszcze bardziej efektowny.

Posiadamy w ofercie również transport wypożyczonego sprzętu gastronomicznego.

Naszą pracę traktujemy z pasją a każde wydarzenie zorganizowane z naszym współudziałem daje nam mnóstwo zadowolenia i ochoty na poszukiwanie jeszcze bardziej efektownych rozwiązań. Korzystając z usług GASTROFORYOU podnosicie Państwo jeszcze bardziej profesjonalizm swojej firmy, co z pewnością przełoży się na zadowolenie klientów oraz wpłynie pozytywnie na dalszy rozwój Waszej działalności.