Dolina Bugu w Kodniu

tel. kom.:
691 220 874
e-mail:
kontakt@dolinabugu.pl
strona:
www.dolinabugu.pl
facebook:
adres:
Terespolska 10A
Kodeń

“Dolina Bugu” to miejsce idealne dla każdego. W zacisznej okolicy spokój i relaks odnajdą osoby, którym zależy na maksymalnym wypoczynku. Miłośnicy aktywnego spędzania czasu będą zaskoczeni niezwykłą historią Kodnia i okolic, licznymi zabytkami, doskonałym zapleczem oraz rozbudowaną listą atrakcji, jakie przygotowali dla nich organizatorzy.
“Dolina Bugu” to doskonałe miejsce na zorganizowanie imprezy firmowej czy okolicznościowej. Dysponujemy przystosowaną do organizacji takich imprez obszerną salą konferencyjno-bankietową, doskonałą bazą noclegową, doświadczonym personelem oraz zapleczem gastronomicznym. Czy można chcieć czegoś więcej?

Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą i buduj pozytywne wspomnienia z “Doliną Bugu”!

Klasyczna, elegancka sala bankietowa “Dolina Bugu” spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Kolorystyka sali została utrzymana w jasnych, stonowanych barwach bieli, kości słoniowej, srebra i beżu, przełamanych detalami wykonanymi z naturalnego drzewa. Sala bankietowa “Dolina Bugu” jest duża i przestronna – jednorazowo może przyjąć nawet do 220 gości, co umożliwia organizację zarówno kameralnych imprez, jak i większych uroczystości.

Sala bankietowa jest klimatyzowana, dzięki czemu niezależnie od pory roku, temperatury za oknem i liczby osób w sali, zapewniony jest komfort cieplny dla wszystkich gości, obecnych na uroczystości. Nasza sala bankietowa posiada dobry dostęp do światła dziennego, a nocą klimatyczne oświetlenie zapewniają kryształowe żyrandole i oświetlenie ledowe.

Przyjmujemy zapisy na rok 2023/2024.