Animatorka Patrycja

tel. kom.:
609 204 348
e-mail:
patrycja.prudaczuk@o2.pl
facebook:

Jestem pedagogiem z wykształcenia, sportowcem z pasji, a z zamiłowania malarzem najwdzięczniejszego uśmiechu – uśmiechu dzieci!

Animacja weselna to moment kiedy dajesz swoim najmłodszym gościom opcję zabawy dostosowaną do ich wieku, pod okiem profesjonalnej kadry, która zaraża uśmiechem oraz dba o bezpieczeństwo dzieci, co jest naszym priorytetem. Rodzice dostają chwilę wytchnienia i możliwość zabawy bez dzieci

Posiadamy elastyczną ofertę, której składowe dopasujemy do Waszych potrzeb i oczekiwań – służymy pomocą, bazujemy na doświadczeniu i pokazujemy różne rozwiązania.

Pracujemy na najlepszej jakości sprzętach do animacji oraz produktach bezpiecznych dla dzieci  – z atestem (np. płyn do baniek mydlanych, farby do malowania buzi, tatuaże brokatowe). Oferujemy atrakcje począwszy od tradycyjnych zabaw ruchowych wraz z muzyką i specjalistycznymi gadżetami animacyjnymi, przez formy plastyczne i zabawy statyczne, kończywszy nawet na  elementach cyrkowych, zamykaniu w bańce, tworzeniu prezentu-niespodzianki dla Pary Młodej.

Przebędziemy tam, gdzie Nas zaprosicie, a atrakcje dzieciom zapewnimy po wcześniejszym uzgodnieniu.
Animujemy również na chrzcinach, komuniach, poprawinach, urodzinach oraz wszędzie tam, gdzie są dzieci.

Animacja to nie tylko zabawa do utraty tchu – to również rozwój i edukacja!”

„NOWOŚĆ – obsługa POLAROIDEM do KSIĘGI GOŚCI – nietypowa pamiątka od wszystkich gości!
Przygotowujemy księgę gości , wszelkie dodatki wg preferencji narzeczonych (kleje, naklejki, tasiemki ozdobne, ramkę informującą o księdze gości itp.), oraz aparat POLAROID, wkłady oraz pomoc do obsługi sprzętu”